Black Lily kūrybinės dirbtuvės

5,0 ★★★★★ 1+ atsauksmes

Kontaktinformācija

Black Lily kūrybinės dirbtuvės
A. Mapu 20
Kauņa, Kauņas apriņķis, 44284
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: (8-602) 24110
Facebook profils: Apmeklējums
Instagram: Apmeklējums

Uzņēmuma apraksts

Black Lily kūrybinės dirbtuvės atrodas Kauņa, Kauņas apriņķis. Šis uzņēmums darbojas šādā nozarē: Radošā māksla.
rūpniecība
Izklaide »  Radošā māksla
Iesaistīts:
Radošas, mākslinieciskas un izklaides darbības
ISIC kodi
9000

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Black Lily kūrybinės dirbtuvės tālruņa numurs?

Black Lily kūrybinės dirbtuvės tālruņa numurs ir (8-602) 24110.
Q2

Kur atrodas Black Lily kūrybinės dirbtuvės?

Black Lily kūrybinės dirbtuvės atrodas A. Mapu 20, Kauņa, Kauņas apriņķis, 44284.
Q3

Vai uzņēmumam Black Lily kūrybinės dirbtuvės ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Black Lily kūrybinės dirbtuvės, zvanot pa tālruni (8-602) 24110.
Q4

Kāda ir Black Lily kūrybinės dirbtuvės tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Black Lily kūrybinės dirbtuvės tīmekļa vietne ir www.blacklilygallery.net.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

A. Mapu 20 Kauņa, Kauņas apriņķis, 44284
+

Uzņēmumi Pasta Indekss 44284

Uzņēmumi 44284: 43
Iedzīvotāji: 874

Kategorijas

Shopping:  23%
Industry:  18%
Restaurants:  11%
Cits:  49%

Cena

lēts:  50%
mērens:  50%
Cits:  0%

Pasta indekss

37:  57%
6:  43%
Cits:  0%

Apkaimes

Centras:  100%
Cits:  0%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss 44284

Dzimums

Sieviete:  55%
Vīrietis:  45%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi

Biznesa atsauksmes

★★★★★Nav atsauksmju par VisiBiz5,0★★★★★1+ atsauksmes citur

0 Pārskatu

Esiet pirmais, kas raksta atsauksmi.