Kalba.lt

Kontaktinformācija

Kalba.lt
Vytauto pr. 32, Kaunas 44328, Lithuania
Kauņa, Kauņas apriņķis, 44328
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: (8-37) 322002
Tālrunis: 8 800 30 030
Stundas: Rādīt
Faksi: (8-37) 208476
Google kartes: Apmeklējums

Uzņēmuma apraksts

Kalba.lt atrodas Kauņa, Kauņas apriņķis.
rūpniecība
Izglītība
Iesaistīts:
Education Center
ISIC kodi
8549

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Kalba.lt tālruņa numurs?

Kalba.lt tālruņa numurs ir (8-37) 322002.
Q2

Kur atrodas Kalba.lt?

Kalba.lt atrodas Vytauto pr. 32, Kaunas 44328, Lithuania, Kauņa, Kauņas apriņķis.
Q3

Kurās dienās Kalba.lt ir atvērts?

Kalba.lt ir atvērts pirmd.–piektd. no 09:00 līdz 18:00; sestd. no 09:00 līdz 13:00; slēgts svētd. .
Q4

Vai uzņēmumam Kalba.lt ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Kalba.lt, zvanot pa tālruni (8-37) 322002.
Q5

Kāda ir Kalba.lt tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Kalba.lt tīmekļa vietne ir www.kalba.lt.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Vytauto pr. 32, Kaunas 44328, Lithuania Kauņa, Kauņas apriņķis, 44328
+

Uzņēmumi Pasta Indekss 44328

Uzņēmumi 44328: 183
Iedzīvotāji: 625

Kategorijas

Shopping:  28%
Professional Services:  13%
Industry:  10%
Hotels & Travel:  10%
Cits:  40%

Pasta indekss

37:  54%
6:  46%
Cits:  0%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss 44328

Dzimums

Sieviete:  55%
Vīrietis:  45%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi