P. Kapociaus imone

Kontaktinformācija

P. Kapociaus imone
Žeimenos g. 68, Kaunas, 49326 Kauno m. sav., Lithuania
Kauņa, Kauņas apriņķis, 49326
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: (8-37) 729485
Google kartes: Apmeklējums

Uzņēmuma apraksts

P. Kapociaus imone atrodas Kauņa, Kauņas apriņķis.

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir P. Kapociaus imone tālruņa numurs?

P. Kapociaus imone tālruņa numurs ir (8-37) 729485.
Q2

Kur atrodas P. Kapociaus imone?

P. Kapociaus imone atrodas Žeimenos g. 68, Kaunas, 49326 Kauno m. sav., Lithuania, Kauņa, Kauņas apriņķis.
Q3

Vai uzņēmumam P. Kapociaus imone ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar P. Kapociaus imone, zvanot pa tālruni (8-37) 729485.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Žeimenos g. 68, Kaunas, 49326 Kauno m. sav., Lithuania Kauņa, Kauņas apriņķis, 49326
+

Uzņēmumi Pasta Indekss 49326

Iedzīvotāji: 125
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss 49326

Dzimums

Sieviete:  55%
Vīrietis:  45%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi