AJG grupa, SIA

Kontaktinformācija

AJG grupa, SIA
Rītausmas 2, Rīga, LV-1058
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 27 006 699
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir AJG grupa, SIA tālruņa numurs?

AJG grupa, SIA tālruņa numurs ir 27 006 699.
Q2

Kur atrodas AJG grupa, SIA?

AJG grupa, SIA atrodas Rītausmas 2, Rīga, LV-1058, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam AJG grupa, SIA ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar AJG grupa, SIA, zvanot pa tālruni 27 006 699.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Rītausmas 2, Rīga, LV-1058
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1058

Uzņēmumi LV-1058: 1 962
Iedzīvotāji: 17 670
LV-1058 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  23%
Industry:  14%
Professional Services:  11%
Cits:  52%

Cena

lēts:  58%
mērens:  29%
dārgs:  12%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  58%
2:  40%
Cits:  2%

Apkaimes

Zemgales priekšpilsēta:  76%
Ziepniekkalns:  18%
Cits:  6%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1058

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi