Anglo Baltic

Kontaktinformācija

Anglo Baltic
Tiraines 2
Rīga, Rīgas rajons, 1058
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 702 665
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Anglo Baltic atrodas Rīga, Rīgas rajons.

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Anglo Baltic tālruņa numurs?

Anglo Baltic tālruņa numurs ir 67 702 665.
Q2

Kur atrodas Anglo Baltic?

Anglo Baltic atrodas Tiraines 2, Rīga, Rīgas rajons, 1058.
Q3

Vai uzņēmumam Anglo Baltic ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Anglo Baltic, zvanot pa tālruni 67 702 665.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Tiraines 2 Rīga, Rīgas rajons, 1058
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1058

Uzņēmumi LV-1058: 1 962
Iedzīvotāji: 17 670
LV-1058 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  23%
Industry:  14%
Professional Services:  11%
Cits:  52%

Cena

lēts:  58%
mērens:  29%
dārgs:  12%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  58%
2:  40%
Cits:  2%

Apkaimes

Zemgales priekšpilsēta:  76%
Ziepniekkalns:  18%
Cits:  6%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1058

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi