AS Skruves, veikals, Multifikss

Kontaktinformācija

AS Skruves, veikals, Multifikss
Mārupes iela 35, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 455 195
Tālrunis: 67 615 313
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir AS Skruves, veikals, Multifikss tālruņa numurs?

AS Skruves, veikals, Multifikss tālruņa numurs ir 67 455 195.
Q2

Kur atrodas AS Skruves, veikals, Multifikss?

AS Skruves, veikals, Multifikss atrodas Mārupes iela 35, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam AS Skruves, veikals, Multifikss ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar AS Skruves, veikals, Multifikss, zvanot pa tālruni 67 455 195.
+

Vēsturiskā informācija

Vecas uzņēmumu vietnes un e-pasta adreses, kas vairs nepastāv, tikai informatīviem nolūkiem.
multifikss.lv
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Mārupes iela 35, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1002

Uzņēmumi LV-1002: 2 344
Iedzīvotāji: 14 137
LV-1002 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  20%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Cits:  55%

Cena

lēts:  65%
mērens:  27%
dārgs:  4%
ļoti dārgi:  4%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  65%
2:  34%
Cits:  1%

Apkaimes

Zemgales priekšpilsēta:  76%
Āgenskalns:  16%
Cits:  8%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1002

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi