Latvija
Lietuva
Astel Market
Kontaktinformācija
Astel Market
Kalnciema Iela 175, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis:
29 631 356
Google kartes:
Apmeklējums
Rediģēt:
Rediģēt vai noņemt
📞
Zvanu
☆
Novērtē
0
Patīk
Pievienot Foto
Karte
Jautājumi un atbildes
Q1
Kāds ir Astel Market tālruņa numurs?
Astel Market tālruņa numurs ir
29 631 356
.
Q2
Kur atrodas Astel Market?
Astel Market atrodas
Kalnciema Iela 175, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia, Rīgas rajons
.
Q3
Vai uzņēmumam Astel Market ir galvenā kontaktpersona?
Varat sazināties ar Astel Market, zvanot pa tālruni
29 631 356
.
+
Papildu uzņēmumi šajā adresē
Kalnciema Iela 175, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia
Coral Latvia, SIA
Uzņēmums šajā adresē
Ebrex Latvija, SIA
Uzņēmums šajā adresē
Logistika at, SIA
Uzņēmums šajā adresē
Metodika, SIA
Uzņēmums šajā adresē
Presstars, SIA
Uzņēmums šajā adresē
Triecienspeks Sia
Uzņēmums šajā adresē
+
Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1046
Uzņēmumi LV-1046:
870
Iedzīvotāji:
20 087
Kategorijas
Shopping:
34%
Industry:
12%
Professional Services:
11%
Cits:
44%
Cena
lēts:
56%
mērens:
39%
dārgs:
6%
Cits:
0%
Pasta indekss
67:
66%
2:
32%
Cits:
1%
Apkaimes
Pleskodāle:
18%
Zemgales priekšpilsēta:
65%
Āgenskalns:
6%
Cits:
11%
+
Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1046
Dzimums
Sieviete:
56%
Vīrietis:
44%
Cits:
0%
+
Biznesa meklēšana
Kafija
Iepirkšanās
Bankas
Viesnīcas
Aptieka
Taksometri
Gāze
Automašīnu joma
Skaistums un Spa
Find nearby businesses
+
Uzrakstīt atsauksmi
★
★
★
★
★
Iesniedziet savu atsauksmi