Brambergas nams" SIA, veikals

Kontaktinformācija

Brambergas nams" SIA, veikals
Tēriņu iela 55, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1058, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 614 353
Tālrunis: 67 600 785
Stundas: Rādīt
Google kartes: Apmeklējums
Foursquare: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Šis uzņēmums darbojas šādā nozarē: Iepirkšanās.
rūpniecība
Iepirkšanās
Iesaistīts:
Mazumtirdzniecība, izņemot automobiļus un motociklus
ISIC kodi
47

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Brambergas nams" SIA, veikals tālruņa numurs?

Brambergas nams" SIA, veikals tālruņa numurs ir 67 614 353.
Q2

Kur atrodas Brambergas nams" SIA, veikals?

Brambergas nams" SIA, veikals atrodas Tēriņu iela 55, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1058, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Kurās dienās Brambergas nams" SIA, veikals ir atvērts?

Brambergas nams" SIA, veikals ir atvērts pirmd.–piektd. no 08:00 līdz 20:00; sestd. no 08:00 līdz 19:00; svētd. no 09:00 līdz 16:00 .
Q4

Vai uzņēmumam Brambergas nams" SIA, veikals ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Brambergas nams" SIA, veikals, zvanot pa tālruni 67 614 353.
Q5

Kāda ir Brambergas nams" SIA, veikals tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Uzņēmuam Brambergas nams" SIA, veikals nav norādīta tīmekļa vietne, taču varat atrast Brambergas nams" SIA, veikals sociālajā plašsaziņas līdzeklī Foursquare.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Tēriņu iela 55, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1058, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1058

Uzņēmumi LV-1058: 1 962
Iedzīvotāji: 17 670
LV-1058 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  23%
Industry:  14%
Professional Services:  11%
Cits:  52%

Cena

lēts:  58%
mērens:  29%
dārgs:  12%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  58%
2:  40%
Cits:  2%

Apkaimes

Zemgales priekšpilsēta:  76%
Ziepniekkalns:  18%
Cits:  6%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1058

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi