Dream event, SIA

Kontaktinformācija

Dream event, SIA
Ganību dambis 40, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 28 723 232
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Šis uzņēmums darbojas šādā nozarē: Pasākumu vadība.
rūpniecība
Vietējie pakalpojumi »  Pasākumu vadība
Iesaistīts:
Pasākumu vadība
ISIC kodi
9609

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Dream event, SIA tālruņa numurs?

Dream event, SIA tālruņa numurs ir 28 723 232.
Q2

Kur atrodas Dream event, SIA?

Dream event, SIA atrodas Ganību dambis 40, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Dream event, SIA ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Dream event, SIA, zvanot pa tālruni 28 723 232.
+

Vēsturiskā informācija

Vecas uzņēmumu vietnes un e-pasta adreses, kas vairs nepastāv, tikai informatīviem nolūkiem.
www.dreamevent.lv
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Ganību dambis 40, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1005

Uzņēmumi LV-1005: 3 091
Iedzīvotāji: 38 186
LV-1005 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  25%
Industry:  21%
Professional Services:  12%
Cits:  43%

Cena

lēts:  60%
mērens:  40%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  70%
2:  30%
Cits:  1%

Apkaimes

Sarkandaugava:  15%
Ziemeļu rajons:  79%
Cits:  5%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1005

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi