Ekom Sia

Kontaktinformācija

Ekom Sia
Tērbatas iela 76, Rīga, LV-1001, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 506 651
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Ekom Sia tālruņa numurs?

Ekom Sia tālruņa numurs ir 67 506 651.
Q2

Kur atrodas Ekom Sia?

Ekom Sia atrodas Tērbatas iela 76, Rīga, LV-1001, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Ekom Sia ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Ekom Sia, zvanot pa tālruni 67 506 651.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Tērbatas iela 76, Rīga, LV-1001, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1001

Uzņēmumi LV-1001: 1 100
Iedzīvotāji: 5 831
LV-1001 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  29%
Professional Services:  13%
Cits:  58%

Cena

lēts:  42%
mērens:  40%
dārgs:  18%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  57%
2:  42%
Cits:  1%

Apkaimes

Centra rajons:  73%
Centrs:  18%
Cits:  9%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1001

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi