Fenet Sia

Kontaktinformācija

Fenet Sia
Katlakalna iela 11, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1073, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 142 802
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Fenet Sia tālruņa numurs?

Fenet Sia tālruņa numurs ir 67 142 802.
Q2

Kur atrodas Fenet Sia?

Fenet Sia atrodas Katlakalna iela 11, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1073, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Fenet Sia ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Fenet Sia, zvanot pa tālruni 67 142 802.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Katlakalna iela 11, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1073, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1073

Uzņēmumi LV-1073: 640
Iedzīvotāji: 29 695
LV-1073 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  28%
Industry:  24%
Professional Services:  12%
Automotive:  12%
Cits:  24%

Cena

lēts:  56%
mērens:  39%
dārgs:  6%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  61%
2:  37%
Cits:  2%

Apkaimes

Latgales priekšpilsēta:  85%
Šķirotava:  6%
Cits:  10%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1073

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi