First Design Studio

Kontaktinformācija

First Design Studio
Stabu iela 47, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 22 405 380
Stundas: Rādīt
Facebook profils: Apmeklējums
Twitter Barotne: Apmeklējums
Google kartes: Apmeklējums
Foursquare: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir First Design Studio tālruņa numurs?

First Design Studio tālruņa numurs ir 22 405 380.
Q2

Kur atrodas First Design Studio?

First Design Studio atrodas Stabu iela 47, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Kurās dienās First Design Studio ir atvērts?

First Design Studio ir atvērts pirmd.–piektd. no 09:00 līdz 17:00; slēgts sestd.–svētd. .
Q4

Vai uzņēmumam First Design Studio ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar First Design Studio, zvanot pa tālruni 22 405 380.
Q5

Kāda ir First Design Studio tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

First Design Studio tīmekļa vietne ir www.firstdesign.lv.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Stabu iela 47, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1011

Uzņēmumi LV-1011: 2 253
Iedzīvotāji: 6 127
LV-1011 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  30%
Professional Services:  16%
Cits:  53%

Cena

mērens:  48%
lēts:  39%
dārgs:  11%
ļoti dārgi:  2%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  61%
2:  37%
Cits:  1%

Apkaimes

Centra rajons:  59%
Centrs:  16%
Latgales priekšpilsēta:  22%
Cits:  3%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1011

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi