Ice Tattoo Riga

Kontaktinformācija

Ice Tattoo Riga
Lidoņu iela 27, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 29 770 948
Stundas: Rādīt
Facebook profils: Apmeklējums
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

rūpniecība
Vietējie pakalpojumi
Iesaistīts:
Tattoo Shop
ISIC kodi
9609

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Ice Tattoo Riga tālruņa numurs?

Ice Tattoo Riga tālruņa numurs ir 29 770 948.
Q2

Kur atrodas Ice Tattoo Riga?

Ice Tattoo Riga atrodas Lidoņu iela 27, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Kurās dienās Ice Tattoo Riga ir atvērts?

Ice Tattoo Riga ir atvērts pirmd.–piektd. no 09:00 līdz 18:00; slēgts sestd.–svētd. .
Q4

Vai uzņēmumam Ice Tattoo Riga ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Ice Tattoo Riga, zvanot pa tālruni 29 770 948.
Q5

Kāda ir Ice Tattoo Riga tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Uzņēmuam Ice Tattoo Riga nav norādīta tīmekļa vietne, taču varat atrast Ice Tattoo Riga sociālajā plašsaziņas līdzeklī Facebook.
Q6

Vai Ice Tattoo Riga veic piegādi?

, Ice Tattoo Riga piedāvā piegādes iespēju. Lai saņemtu informāciju, zvaniet pa tālruni 29 770 948.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Lidoņu iela 27, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1055, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1055

Uzņēmumi LV-1055: 1 364
Iedzīvotāji: 12 163

Kategorijas

Shopping:  21%
Industry:  15%
Professional Services:  11%
Cits:  53%

Cena

lēts:  50%
mērens:  50%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  64%
2:  34%
Cits:  1%

Apkaimes

Iļģuciems:  22%
Kurzemes rajons:  74%
Cits:  4%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1055

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi