Idea Decima, SIA

Kontaktinformācija

Idea Decima, SIA
Šampētera iela 17, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 29 149 125
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Idea Decima, SIA tālruņa numurs?

Idea Decima, SIA tālruņa numurs ir 29 149 125.
Q2

Kur atrodas Idea Decima, SIA?

Idea Decima, SIA atrodas Šampētera iela 17, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Idea Decima, SIA ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Idea Decima, SIA, zvanot pa tālruni 29 149 125.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Šampētera iela 17, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1046

Uzņēmumi LV-1046: 2 880
Iedzīvotāji: 20 087
LV-1046 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  34%
Industry:  12%
Professional Services:  11%
Cits:  44%

Cena

lēts:  56%
mērens:  39%
dārgs:  6%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  66%
2:  32%
Cits:  1%

Apkaimes

Pleskodāle:  18%
Zemgales priekšpilsēta:  65%
Āgenskalns:  6%
Cits:  11%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1046

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi