Imagehouse Sia

Kontaktinformācija

Imagehouse Sia
Aleksandra Čaka iela 54, Rīga, LV-1011, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 242 513
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Imagehouse Sia tālruņa numurs?

Imagehouse Sia tālruņa numurs ir 67 242 513.
Q2

Kur atrodas Imagehouse Sia?

Imagehouse Sia atrodas Aleksandra Čaka iela 54, Rīga, LV-1011, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Imagehouse Sia ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Imagehouse Sia, zvanot pa tālruni 67 242 513.
+

Vēsturiskā informācija

Vecas uzņēmumu vietnes un e-pasta adreses, kas vairs nepastāv, tikai informatīviem nolūkiem.
www.imagehouse.lv
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Aleksandra Čaka iela 54, Rīga, LV-1011, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1011

Uzņēmumi LV-1011: 7 614
Iedzīvotāji: 6 127
LV-1011 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  30%
Professional Services:  16%
Cits:  53%

Cena

mērens:  48%
lēts:  39%
dārgs:  11%
ļoti dārgi:  2%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  61%
2:  37%
Cits:  1%

Apkaimes

Centra rajons:  59%
Centrs:  16%
Latgales priekšpilsēta:  22%
Cits:  3%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1011

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi