Impuls International Co, SIA

Kontaktinformācija

Impuls International Co, SIA
Rankas iela 4A, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 382 616
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Impuls International Co, SIA tālruņa numurs?

Impuls International Co, SIA tālruņa numurs ir 67 382 616.
Q2

Kur atrodas Impuls International Co, SIA?

Impuls International Co, SIA atrodas Rankas iela 4A, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Impuls International Co, SIA ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Impuls International Co, SIA, zvanot pa tālruni 67 382 616.
Q4

Kāda ir Impuls International Co, SIA tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Impuls International Co, SIA tīmekļa vietne ir company.lursoft.lv.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Rankas iela 4A, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1005

Uzņēmumi LV-1005: 3 091
Iedzīvotāji: 38 186
LV-1005 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  25%
Industry:  21%
Professional Services:  12%
Cits:  43%

Cena

lēts:  60%
mērens:  40%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  70%
2:  30%
Cits:  1%

Apkaimes

Sarkandaugava:  15%
Ziemeļu rajons:  79%
Cits:  5%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1005

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi