Latvijas Mernieku biedriba

Kontaktinformācija

Latvijas Mernieku biedriba
Āzenes iela 16/20, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1048, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 28 371 577
Web: lmb.lv
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

rūpniecība
Profesionālie pakalpojumi
Iesaistīts:
Land Surveyor
ISIC kodi
7110

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Latvijas Mernieku biedriba tālruņa numurs?

Latvijas Mernieku biedriba tālruņa numurs ir 28 371 577.
Q2

Kur atrodas Latvijas Mernieku biedriba?

Latvijas Mernieku biedriba atrodas Āzenes iela 16/20, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1048, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Latvijas Mernieku biedriba ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Latvijas Mernieku biedriba, zvanot pa tālruni 28 371 577.
Q4

Kāda ir Latvijas Mernieku biedriba tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Latvijas Mernieku biedriba tīmekļa vietne ir lmb.lv.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Āzenes iela 16/20, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1048, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1048

Uzņēmumi LV-1048: 713
Iedzīvotāji: 15 454
LV-1048 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  19%
Professional Services:  14%
Industry:  10%
Cits:  56%

Cena

lēts:  68%
mērens:  32%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  63%
2:  36%
Cits:  1%

Apkaimes

Kurzemes rajons:  23%
Zemgales priekšpilsēta:  53%
Āgenskalns:  11%
Ķīpsala:  9%
Cits:  4%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1048

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi