Latvijas Optika

Kontaktinformācija

Latvijas Optika
Nometnu 61
Rīga, Rīgas rajons, 1002
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 612 325
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Latvijas Optika atrodas Rīga, Rīgas rajons.

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Latvijas Optika tālruņa numurs?

Latvijas Optika tālruņa numurs ir 67 612 325.
Q2

Kur atrodas Latvijas Optika?

Latvijas Optika atrodas Nometnu 61, Rīga, Rīgas rajons, 1002.
Q3

Vai uzņēmumam Latvijas Optika ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Latvijas Optika, zvanot pa tālruni 67 612 325.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Nometnu 61 Rīga, Rīgas rajons, 1002
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1002

Uzņēmumi LV-1002: 2 344
Iedzīvotāji: 14 137
LV-1002 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  20%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Cits:  55%

Cena

lēts:  65%
mērens:  27%
dārgs:  4%
ļoti dārgi:  4%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  65%
2:  34%
Cits:  1%

Apkaimes

Zemgales priekšpilsēta:  76%
Āgenskalns:  16%
Cits:  8%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1002

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi