Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs"

Kontaktinformācija

Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs"
SIA "Rīgas veselības centrs" filiāle, Spulgas iela 24, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1058, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 20 028 801
Tālrunis: 67 677 514
Stundas: Rādīt
Facebook profils: Apmeklējums
Twitter Barotne: Apmeklējums
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

rūpniecība
Medicīnisks
Iesaistīts:
Medical Center
ISIC kodi
8610

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" tālruņa numurs?

Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" tālruņa numurs ir 20 028 801.
Q2

Kur atrodas Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs"?

Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" atrodas SIA "Rīgas veselības centrs" filiāle, Spulgas iela 24, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1058, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Kurās dienās Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" ir atvērts?

Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" ir atvērts pirmd.–piektd. no 08:00 līdz 20:00; sestd. no 08:00 līdz 15:00; slēgts svētd. .
Q4

Vai uzņēmumam Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs", zvanot pa tālruni 20 028 801.
Q5

Kāda ir Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Ltd. "Rigas Health Center" branch "Centrs" tīmekļa vietne ir rigasveseliba.lv.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

SIA "Rīgas veselības centrs" filiāle, Spulgas iela 24, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1058, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1058

Uzņēmumi LV-1058: 1 962
Iedzīvotāji: 17 670
LV-1058 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  23%
Industry:  14%
Professional Services:  11%
Cits:  52%

Cena

lēts:  58%
mērens:  29%
dārgs:  12%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  58%
2:  40%
Cits:  2%

Apkaimes

Zemgales priekšpilsēta:  76%
Ziepniekkalns:  18%
Cits:  6%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1058

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi