Pie Lāsmas

Kontaktinformācija

Pie Lāsmas
Tirgoņu iela 23, Jūrmala, LV-2015, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 761 254
Stundas: Rādīt
Google kartes: Apmeklējums
Foursquare: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

rūpniecība
Restorāni
Iesaistīts:
Kafejnīca
ISIC kodi
5610

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Pie Lāsmas tālruņa numurs?

Pie Lāsmas tālruņa numurs ir 67 761 254.
Q2

Kur atrodas Pie Lāsmas?

Pie Lāsmas atrodas Tirgoņu iela 23, Jūrmala, LV-2015, Latvia.
Q3

Kurās dienās Pie Lāsmas ir atvērts?

Pie Lāsmas ir atvērts pirmd.–svētd. no 10:00 līdz 20:00 .
Q4

Vai uzņēmumam Pie Lāsmas ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Pie Lāsmas, zvanot pa tālruni 67 761 254.
Q5

Kāda ir Pie Lāsmas tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Uzņēmuam Pie Lāsmas nav norādīta tīmekļa vietne, taču varat atrast Pie Lāsmas sociālajā plašsaziņas līdzeklī Foursquare.
Q6

Vai Pie Lāsmas veic piegādi?

, Pie Lāsmas piedāvā piegādes iespēju. Lai saņemtu informāciju, zvaniet pa tālruni 67 761 254.
+

Vēsturiskā informācija

Vecas uzņēmumu vietnes un e-pasta adreses, kas vairs nepastāv, tikai informatīviem nolūkiem.
www.lasmas.lv/Lv_akcijas.html
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Tirgoņu iela 23, Jūrmala, LV-2015, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-2015

Uzņēmumi LV-2015: 557
Iedzīvotāji: 14 924
LV-2015 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Restaurants:  17%
Hotels & Travel:  17%
Shopping:  12%
Cits:  55%

Cena

lēts:  53%
mērens:  45%
dārgs:  3%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  61%
2:  38%
Cits:  1%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-2015

Dzimums

Sieviete:  55%
Vīrietis:  45%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi