Plastic recycling & Trading Corp.

Uzņēmumu Kontaktinformācija

Max Pirgach

Plastic recycling & Trading Corp.

Kontaktinformācija

Plastic recycling & Trading Corp.
Kurzemes Pr 3
Rīga, Rīgas rajons, 1067
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 413 416
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

Plastic recycling & Trading Corp. atrodas Rīga, Rīgas rajons.
rūpniecība
rūpniecība
Iesaistīts:
Lauksaimniecība
ISIC kodi
0150

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Plastic recycling & Trading Corp. tālruņa numurs?

Plastic recycling & Trading Corp. tālruņa numurs ir 67 413 416.
Q2

Kur atrodas Plastic recycling & Trading Corp.?

Plastic recycling & Trading Corp. atrodas Kurzemes Pr 3, Rīga, Rīgas rajons, 1067.
Q3

Vai uzņēmumam Plastic recycling & Trading Corp. ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Plastic recycling & Trading Corp., zvanot pa tālruni 67 413 416.
+

Vēsturiskā informācija

Vecas uzņēmumu vietnes un e-pasta adreses, kas vairs nepastāv, tikai informatīviem nolūkiem.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Kurzemes Pr 3 Rīga, Rīgas rajons, 1067
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1067

Uzņēmumi LV-1067: 553
Iedzīvotāji: 20 349
LV-1067 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  28%
Industry:  18%
Cits:  54%

Cena

lēts:  77%
dārgs:  15%
mērens:  8%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  62%
2:  36%
Cits:  2%

Apkaimes

Imanta:  16%
Kurzemes rajons:  79%
Cits:  5%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1067

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi