Rpd, Sia

Kontaktinformācija

Rpd, Sia
Mūkusalas 15, Rīga, LV-1004
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 063 150
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Rpd, Sia tālruņa numurs?

Rpd, Sia tālruņa numurs ir 67 063 150.
Q2

Kur atrodas Rpd, Sia?

Rpd, Sia atrodas Mūkusalas 15, Rīga, LV-1004, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Rpd, Sia ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Rpd, Sia, zvanot pa tālruni 67 063 150.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Mūkusalas 15, Rīga, LV-1004
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1004

Uzņēmumi LV-1004: 4 275
Iedzīvotāji: 28 986
LV-1004 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  27%
Professional Services:  14%
Industry:  14%
Cits:  44%

Cena

lēts:  53%
mērens:  34%
dārgs:  13%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  64%
2:  34%
Cits:  2%

Apkaimes

Torņakalns:  13%
Zemgales priekšpilsēta:  79%
Cits:  9%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1004

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi