RR auto

Kontaktinformācija

RR auto
Rāmuļu iela 25, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 29 400 210
Stundas: Rādīt
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Uzņēmuma apraksts

rūpniecība
Automašīnu joma
Iesaistīts:
Auto Parts Market
ISIC kodi
4530

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir RR auto tālruņa numurs?

RR auto tālruņa numurs ir 29 400 210.
Q2

Kur atrodas RR auto?

RR auto atrodas Rāmuļu iela 25, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Kurās dienās RR auto ir atvērts?

RR auto ir atvērts pirmd.–piektd. no 09:00 līdz 18:00; slēgts sestd.–svētd. .
Q4

Vai uzņēmumam RR auto ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar RR auto, zvanot pa tālruni 29 400 210.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Rāmuļu iela 25, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1005, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1005

Uzņēmumi LV-1005: 3 091
Iedzīvotāji: 38 186
LV-1005 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  25%
Industry:  21%
Professional Services:  12%
Cits:  43%

Cena

lēts:  60%
mērens:  40%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  70%
2:  30%
Cits:  1%

Apkaimes

Sarkandaugava:  15%
Ziemeļu rajons:  79%
Cits:  5%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1005

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi