Rubi Rouse, veikals

Kontaktinformācija

Rubi Rouse, veikals
Katlakalna iela 13A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1073, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 109 054
Google kartes: Apmeklējums
Zvanu
Novērtē
Pievienot Foto

Karte

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Rubi Rouse, veikals tālruņa numurs?

Rubi Rouse, veikals tālruņa numurs ir 67 109 054.
Q2

Kur atrodas Rubi Rouse, veikals?

Rubi Rouse, veikals atrodas Katlakalna iela 13A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1073, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Rubi Rouse, veikals ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Rubi Rouse, veikals, zvanot pa tālruni 67 109 054.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Katlakalna iela 13A, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1073, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1073

Uzņēmumi LV-1073: 2 473
Iedzīvotāji: 29 695
LV-1073 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  28%
Industry:  24%
Professional Services:  12%
Automotive:  12%
Cits:  24%

Cena

lēts:  56%
mērens:  39%
dārgs:  6%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  61%
2:  37%
Cits:  2%

Apkaimes

Latgales priekšpilsēta:  85%
Šķirotava:  6%
Cits:  10%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1073

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi