Sporta klubs Juta, filiāle
Jautājumi un atbildes
Q1
Kāds ir Sporta klubs Juta, filiāle tālruņa numurs?
Sporta klubs Juta, filiāle tālruņa numurs ir 29 758 740.Q2
Kur atrodas Sporta klubs Juta, filiāle?
Sporta klubs Juta, filiāle atrodas Meža iela 1, Rīga, Latvija, LV-1048, Rīgas rajons.Q3
Vai uzņēmumam Sporta klubs Juta, filiāle ir galvenā kontaktpersona?
Varat sazināties ar Sporta klubs Juta, filiāle, zvanot pa tālruni 29 758 740. +Papildu uzņēmumi šajā adresē
Meža iela 1, Rīga, Latvija, LV-1048
BEST Riga
Uzņēmums šajā adresē
+Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1048
Uzņēmumi LV-1048: 713
Iedzīvotāji: 15 454
Kategorijas
Professional Services: 14%
Apkaimes
Zemgales priekšpilsēta: 53%
+Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1048
+