Yess, veikals

Kontaktinformācija

Yess, veikals
Aspazijas bulvāris 32, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia
Saņemt Norādījumus.
Tālrunis: 67 220 026
Facebook profils: Apmeklējums
Google kartes: Apmeklējums

Uzņēmuma apraksts

Šis uzņēmums darbojas šādā nozarē: Pārtikas veikali un lielveikali.
rūpniecība
Pārtika »  Pārtikas veikali un lielveikali
Iesaistīts:
Pārtikas veikals
ISIC kodi
4711

Jautājumi un atbildes

Q1

Kāds ir Yess, veikals tālruņa numurs?

Yess, veikals tālruņa numurs ir 67 220 026.
Q2

Kur atrodas Yess, veikals?

Yess, veikals atrodas Aspazijas bulvāris 32, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia, Rīgas rajons.
Q3

Vai uzņēmumam Yess, veikals ir galvenā kontaktpersona?

Varat sazināties ar Yess, veikals, zvanot pa tālruni 67 220 026.
Q4

Kāda ir Yess, veikals tīmekļa adrese (vietrādis URL)?

Uzņēmuam Yess, veikals nav norādīta tīmekļa vietne, taču varat atrast Yess, veikals sociālajā plašsaziņas līdzeklī Facebook.
+

Papildu uzņēmumi šajā adresē

Aspazijas bulvāris 32, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia
+

Uzņēmumi Pasta Indekss LV-1050

Uzņēmumi LV-1050: 12 430
Iedzīvotāji: 18 113
LV-1050 Uzņēmējdarbības blīvuma karstuma karte

Kategorijas

Shopping:  24%
Restaurants:  13%
Professional Services:  11%
Cits:  52%

Cena

mērens:  44%
lēts:  42%
dārgs:  14%
ļoti dārgi:  1%
Cits:  0%

Pasta indekss

67:  68%
2:  31%
Cits:  1%

Apkaimes

Centra rajons:  59%
Centrs:  8%
Latgales priekšpilsēta:  15%
Old Riga:  9%
Cits:  8%
+

Statistikas un demogrāfiskie dati Pasta Indekss LV-1050

Dzimums

Sieviete:  56%
Vīrietis:  44%
Cits:  0%
+

Uzrakstīt atsauksmi