Čapkauskas automobilių servisas

5,0 ★★★★★ 5+ atsiliepimai

Įmonės kontaktai

Ramūnas Čapkauskas

Čapkauskas automobilių servisas

Kontaktinė informacija

Čapkauskas automobilių servisas
Elektrėnu g. 8
Kaunas, Kauno apskritis
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-686) 23210
Valandos: Rodyti
El. paštas: [email protected]
Facebook profilis: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Čapkauskas automobilių servisas veiklos vieta: Kaunas, Kauno apskritis.
pramonė
Automobilių
Dalyvauja:
Car Repair and Maintenance
ISIC kodai
4520

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Čapkauskas automobilių servisas telefono numeris?

Čapkauskas automobilių servisas telefono numeris yra (8-686) 23210.
Q2

Kur yra Čapkauskas automobilių servisas?

Čapkauskas automobilių servisas adresas yra Elektrėnu g. 8, Kaunas, Kauno apskritis.
Q3

Kokiomis dienomis Čapkauskas automobilių servisas atidarytas?

Čapkauskas automobilių servisas yra atviras pr–pn 09:00–18:00; uždarytas št–sk .
Q4

Ar yra pagrindinis Čapkauskas automobilių servisas kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Čapkauskas automobilių servisas telefono numeriu (8-686) 23210.
Q5

Koks yra Čapkauskas automobilių servisas žiniatinklio adresas (URL)?

Čapkauskas automobilių servisas svetainė yra www.turbinutaisymas.lt.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Elektrėnu g. 8 Kaunas, Kauno apskritis
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 51221

Įmonės vietovėje 51221: 64
Gyventojų skaičius: 1.067

Kategorijos

Industry:  32 %
Home Services:  26 %
Automotive:  17 %
Kita:  25 %

Vietovės Kodai

37:  60 %
6:  40 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 51221 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą

Verslo atsiliepimai

★★★★★Nėra atsiliepimų apie VisiBiz5,0★★★★★5+ atsiliepimai kitur

0 Reviews

Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.