Žūklės lt.
5,0 ★★★★★ 5+ atsiliepimai
Kontaktinė informacija
| pirmadienis | |
| antradienis | |
| trečiadienis | |
| ketvirtadienis | |
| penktadienis | |
| šeštadienis | |
| sekmadienis | |
Verslo aprašymas
Įmonės Žūklės lt. veiklos vieta: Alytus, Alytaus apskritis.
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Žūklės lt. telefono numeris?
Žūklės lt. telefono numeris yra (8-615) 96336.Q2
Kur yra Žūklės lt.?
Žūklės lt. adresas yra Naujoji 84, Alytus, Alytaus apskritis.Q3
Kokiomis dienomis Žūklės lt. atidarytas?
Žūklės lt. yra atviras pr–pn 05:00–19:00; št 05:00–15:00; sk 05:00–10:00 .Q4
Ar yra pagrindinis Žūklės lt. kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Žūklės lt. telefono numeriu (8-615) 96336.Q5
Koks yra Žūklės lt. žiniatinklio adresas (URL)?
Nėra nurodytos Žūklės lt. svetainės, bet Žūklės lt. galite rasti
"Facebook".
+Papildomos įmonės šiuo adresu
Naujoji 84 Alytus, Alytaus apskritis
DU GAIDELIAI, parduotuvė, UAB VIEVIO PREKYBA
Įmonė šiuo adresu
DU Gaideliai Nr. 1, Vievio Prekyba Parduotuvė, UAB
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai
+Įmonės vietovėje Pašto Kodas 62387
Įmonės vietovėje 62387: 5
Gyventojų skaičius: 239
+Vietovės Pašto Kodas 62387 statistika ir demografija
+Verslo atsiliepimai
★★★★★Nėra atsiliepimų apie VisiBiz5,0★★★★★5+ atsiliepimai kitur
0 Reviews
Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.