Latvija
Lietuva
Baltkartons Vilnius
Įmonės kontaktai
Vadim Jarmoliuk
import/export manager
Kontaktinė informacija
Baltkartons Vilnius
Kalvarijų g. 125, Vilnius, 08221 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai:
(8-5) 272 7321
Tinklas:
rekvizitai.vz.lt
El. paštas:
[email protected]
Google žemėlapiai:
Apsilankymas
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
El. Paštas
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Planas
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Baltkartons Vilnius telefono numeris?
Baltkartons Vilnius telefono numeris yra
(8-5) 272 7321
.
Q2
Kur yra Baltkartons Vilnius?
Baltkartons Vilnius adresas yra
Kalvarijų g. 125, Vilnius, 08221 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis
.
Q3
Ar yra pagrindinis Baltkartons Vilnius kontaktinis asmuo?
Vadim Jarmoliuk
(
import/export manager
) įmonėje Baltkartons Vilnius.
Q4
Koks yra Baltkartons Vilnius žiniatinklio adresas (URL)?
Baltkartons Vilnius svetainė yra
rekvizitai.vz.lt
.
+
Istorinė informacija
Senos verslo svetainės ir el. laiškai, kurių nebėra, tik informaciniais tikslais.
[email protected]
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Kalvarijų g. 125, Vilnius, 08221 Vilniaus m. sav., Lithuania
Apskaita, Draudimas, Advokatas, Konsultacijos, Buhalterija
Įmonė šiuo adresu
Cefeja
Įmonė šiuo adresu
Grenda
Įmonė šiuo adresu
Merkurijus, studentu ekonomistu ir vadybininku asociacija
Įmonė šiuo adresu
Reksavas
Įmonė šiuo adresu
Rimšara
Automobilių remontas
Peržiūrėkite daugiau įmonių šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas 08221
Įmonės vietovėje 08221:
371
Gyventojų skaičius:
3.872
Kategorijos
Shopping:
29 %
Professional Services:
18 %
Industry:
15 %
Kita:
37 %
Kaina
Nebrangus:
75 %
brangus:
25 %
Kita:
0 %
Vietovės Kodai
5:
51 %
6:
49 %
Kita:
0 %
Mikrorajonai
Šiaurės miestelis:
26 %
Žirmūnai:
63 %
Kita:
11 %
+
Vietovės Pašto Kodas 08221 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
55 %
Vyrų:
45 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą