Clinic AGATAS

Kontaktinė informacija

Clinic AGATAS
Linkuvos g. 60, Kaunas, Paryžiaus Komunos g. 2A, Klaipėda
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-602) 26118
Valandos: Rodyti
El. paštas: [email protected]
Facebook profilis: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas
LinkedIn profilis: Apsilankymas
Paskutinį kartą atnaujinta 2025-06-02

Verslo aprašymas

Clinic Agatas klinikose Kaune ir Klaipėdoje teikiamos pažangios intraveninės ozono terapijos paslaugos, skirtos pagerinti savijautą, sustiprinti imuninę sistemą ir sumažinti lėtinį skausmą. Terapijos metu paciento kraujas prisotinamas ozonu ir grąžinamas į organizmą, o efektas jaučiamas jau po kelių procedūrų. Kiekvienam pacientui sudaromas individualus gydymo planas, kurį prižiūri patyrę specialistai.
Darbuotojai: 63
pramonė
Medicinos »  Sveikata ir medicinaMedicinos įstaigos
Dalyvauja:
Medicinos klinika, Medicininės ir odontologinės praktikos veikla
ISIC kodai
8620

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Clinic AGATAS telefono numeris?

Clinic AGATAS telefono numeris yra (8-602) 26118.
Q2

Kokio dydžio yra Clinic AGATAS?

Clinic AGATAS šioje vietoje dirba apie 63 asmenys.
Q3

Kur yra Clinic AGATAS?

Clinic AGATAS adresas yra Linkuvos g. 60, Kaunas, Kauno apskritis, 44221.
Q4

Kokiomis dienomis Clinic AGATAS atidarytas?

Clinic AGATAS yra atviras pr–pn 09:00–18:00; uždarytas št–sk .
Q5

Ar yra pagrindinis Clinic AGATAS kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Clinic AGATAS telefono numeriu (8-602) 26118.
Q6

Koks yra Clinic AGATAS žiniatinklio adresas (URL)?

Clinic AGATAS svetainė yra clinicagatas.com.
Q7

Kiek žmonių dirba Clinic AGATAS?

Clinic AGATAS šioje vietoje turi maždaug 63 darbuotojai.
Q8

Ar Clinic AGATAS turi automobilių pastatymo galimybių?

Taip, Clinic AGATAS turi automobilių stovėjimo vietų.
Q9

Ar Clinic AGATAS teikia belaidžio interneto („WiFi“) paslaugą?

Taip, Clinic AGATAS šioje vietoje turi nemokamą „WiFi“.
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 44221

Įmonės vietovėje 44221: 105
Gyventojų skaičius: 642

Kategorijos

Industry:  17 %
Sports & Activities:  17 %
Education:  13 %
Restaurants:  13 %
Kita:  39 %

Vietovės Kodai

37:  66 %
6:  34 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 44221 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą