Hostel Lux

4,4 ★★★★ daugiau nei 100 atsiliepimų

Kontaktinė informacija

Hostel Lux
Laisvės al. 46, Kaunas, 44246 Kauno m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-696) 02030
Valandos: Rodyti
El. paštas: [email protected]
Facebook profilis: Apsilankymas
TripAdvisor: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Kvadratinis: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Nakvynės namai.
pramonė
Viešbučiai ir turizmas »  Nakvynės namai
Dalyvauja:
Self-Catering Accommodation, Nakvynės namai
ISIC kodai
5510

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Hostel Lux telefono numeris?

Hostel Lux telefono numeris yra (8-696) 02030.
Q2

Kur yra Hostel Lux?

Hostel Lux adresas yra Laisvės al. 46, Kaunas, 44246 Kauno m. sav., Lithuania, Kauno apskritis.
Q3

Kokiomis dienomis Hostel Lux atidarytas?

Hostel Lux yra atviras pr–sk 24 Valandos .
Q4

Ar yra pagrindinis Hostel Lux kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Hostel Lux telefono numeriu (8-696) 02030.
Q5

Koks yra Hostel Lux žiniatinklio adresas (URL)?

Hostel Lux svetainė yra hostelinkaunas.business.site.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Laisvės al. 46, Kaunas, 44246 Kauno m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 44246

Įmonės vietovėje 44246: 162
Gyventojų skaičius: 900

Kategorijos

Shopping:  27 %
Restaurants:  19 %
Professional Services:  11 %
Kita:  42 %

Vietovės Kodai

37:  52 %
6:  48 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 44246 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą

Verslo atsiliepimai

★★★★★Nėra atsiliepimų apie VisiBiz4,4★★★★daugiau nei 100 atsiliepimų kitur

0 Reviews

Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.