Idgi, JSC

Kontaktinė informacija

Idgi, JSC
Švitrigailos g. 8, Vilnius, 03223 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-612) 86338
Valandos: Rodyti
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Planas

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Idgi, JSC telefono numeris?

Idgi, JSC telefono numeris yra (8-612) 86338.
Q2

Kur yra Idgi, JSC?

Idgi, JSC adresas yra Švitrigailos g. 8, Vilnius, 03223 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis.
Q3

Kokiomis dienomis Idgi, JSC atidarytas?

Idgi, JSC yra atviras pr–pn 08:00–20:00; št 10:00–18:00; uždarytas sk .
Q4

Ar yra pagrindinis Idgi, JSC kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Idgi, JSC telefono numeriu (8-612) 86338.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Švitrigailos g. 8, Vilnius, 03223 Vilniaus m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 03223

Įmonės vietovėje 03223: 87
Gyventojų skaičius: 341

Kategorijos

Shopping:  23 %
Professional Services:  21 %
Industry:  12 %
Kita:  44 %

Kaina

Nebrangus:  83 %
vidutinis:  17 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

5:  59 %
6:  39 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Jeruzalė:  3 %
Naujamiestis:  97 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 03223 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą