Jaukurai salonas Verkių g. 44

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.

Kontaktinė informacija

Jaukurai salonas Verkių g. 44
Verkių g. 44, Vilnius, 09109 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Istorinis telefonas: (8-615) 65282
Istorinės valandos: Rodyti
Tinklas: www.jaukurai.lt
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

pramonė
Pirkiniai
Dalyvauja:
Heating Equipment Supplier, Air Conditioning Store, Plumbing Supply Store, Bathroom Supply Store
ISIC kodai
466347524759

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Jaukurai salonas Verkių g. 44?

Jaukurai salonas Verkių g. 44 adresas yra Verkių g. 44, Vilnius, 09109 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis Jaukurai salonas Verkių g. 44 atidarytas?

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
Jaukurai salonas Verkių g. 44 yra atviras pr–pn 09:00–18:00; št 10:00–15:00; uždarytas sk .
Q3

Koks yra Jaukurai salonas Verkių g. 44 žiniatinklio adresas (URL)?

Jaukurai salonas Verkių g. 44 svetainė yra www.jaukurai.lt.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Verkių g. 44, Vilnius, 09109 Vilniaus m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 09109

Įmonės vietovėje 09109: 173
Gyventojų skaičius: 2.798

Kategorijos

Shopping:  28 %
Industry:  22 %
Automotive:  12 %
Professional Services:  11 %
Home Services:  10 %
Kita:  17 %

Kaina

Nebrangus:  80 %
vidutinis:  20 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

5:  54 %
6:  46 %
Kita:  0 %

Mikrorajonai

Šiaurės miestelis:  21 %
Žirmūnai:  69 %
Kita:  10 %
+

Vietovės Pašto Kodas 09109 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą