Kauno medicinos centras

Kontaktinė informacija

Kauno medicinos centras
Kanalo gatvė 3, Giraitė, 54300 Kauno r. sav., Lithuania
Kauno apskritis, 54300
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-37) 386830
Valandos: Rodyti
El. paštas: [email protected]
Faksas: (8-37) 386833
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Kauno medicinos centras veiklos vieta: Kauno apskritis.
pramonė
Pirkiniai
Dalyvauja:
Vaistinė
ISIC kodai
4772

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Kauno medicinos centras telefono numeris?

Kauno medicinos centras telefono numeris yra (8-37) 386830.
Q2

Kur yra Kauno medicinos centras?

Kauno medicinos centras adresas yra Kanalo gatvė 3, Giraitė, 54300 Kauno r. sav., Lithuania, Kauno apskritis.
Q3

Kokiomis dienomis Kauno medicinos centras atidarytas?

Kauno medicinos centras yra atviras pr–pn 08:00–18:00; uždarytas št–sk .
Q4

Ar yra pagrindinis Kauno medicinos centras kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Kauno medicinos centras telefono numeriu (8-37) 386830.
Q5

Koks yra Kauno medicinos centras žiniatinklio adresas (URL)?

Kauno medicinos centras svetainė yra www.kmc-vaistai.lt.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Kanalo gatvė 3, Giraitė, 54300 Kauno r. sav., Lithuania Kauno apskritis, 54300
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 54300

Įmonės vietovėje 54300: 44
Gyventojų skaičius: 555
+

Vietovės Pašto Kodas 54300 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  52 %
Vyrų:  48 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą