Latvija
Lietuva
95 Kodas
Kontaktinė informacija
95 Kodas
Laukininkų g. 13, Klaipėda 95179, Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai:
(8-604) 20444
Tinklas:
95kodas.eu
Google žemėlapiai:
Apsilankymas
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Verslo aprašymas
Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Vairavimo mokyklos.
pramonė
Švietimas
»
Vairavimo mokyklos
Dalyvauja:
Vairavimo mokyklos
ISIC kodai
8549
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra 95 Kodas telefono numeris?
95 Kodas telefono numeris yra
(8-604) 20444
.
Q2
Kur yra 95 Kodas?
95 Kodas adresas yra
Laukininkų g. 13, Klaipėda 95179, Lithuania, Klaipėdos apskritis
.
Q3
Ar yra pagrindinis 95 Kodas kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su 95 Kodas telefono numeriu
(8-604) 20444
.
Q4
Koks yra 95 Kodas žiniatinklio adresas (URL)?
95 Kodas svetainė yra
95kodas.eu
.
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Laukininkų g. 13, Klaipėda 95179, Lithuania
BEZĖ, UAB kepykla - kavinė
Kepyklos
Grožio terapeutė - Inga/I.R
Įmonė šiuo adresu
Ismokvairuoti.lt Klaipėdoje
Vairavimo mokyklos
Laukininku Valda
Verslo valdymas
Lombardas, Kruopa
Įmonė šiuo adresu
Memelio lombardai
Lombardai
Peržiūrėkite daugiau įmonių šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas 95179
Gyventojų skaičius:
738
+
Vietovės Pašto Kodas 95179 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
54 %
Vyrų:
46 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą