L. Jasulaitienes imone

Kontaktinė informacija

L. Jasulaitienes imone
Vytauto pr. 43, Kaunas 44352, Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-656) 37689
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Verslo valdymas.
pramonė
Profesionalų Paslaugos »  Verslo valdymas
Dalyvauja:
Konsultacinė valdymo veikla
ISIC kodai
7020

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra L. Jasulaitienes imone telefono numeris?

L. Jasulaitienes imone telefono numeris yra (8-656) 37689.
Q2

Kur yra L. Jasulaitienes imone?

L. Jasulaitienes imone adresas yra Vytauto pr. 43, Kaunas 44352, Lithuania, Kauno apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis L. Jasulaitienes imone kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su L. Jasulaitienes imone telefono numeriu (8-656) 37689.
+

Panašios įmonės netoliese

+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Vytauto pr. 43, Kaunas 44352, Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 44352

Įmonės vietovėje 44352: 82
Gyventojų skaičius: 419

Kategorijos

Shopping:  27 %
Professional Services:  14 %
Industry:  11 %
Education:  10 %
Kita:  39 %

Vietovės Kodai

37:  53 %
6:  47 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 44352 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą