Mankius Klaipėda

Kontaktinė informacija

Mankius Klaipėda
Mainų g. 5
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-600) 69169
Tinklas: maps.app.goo.gl
El. paštas: [email protected]
Instagram: Apsilankymas
Paskutinį kartą atnaujinta 2026-07-30

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Mankius Klaipėda telefono numeris?

Mankius Klaipėda telefono numeris yra (8-600) 69169.
Q2

Kur yra Mankius Klaipėda?

Mankius Klaipėda adresas yra Mainų g. 5, 94101.
Q3

Ar yra pagrindinis Mankius Klaipėda kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Mankius Klaipėda telefono numeriu (8-600) 69169.
Q4

Koks yra Mankius Klaipėda žiniatinklio adresas (URL)?

Mankius Klaipėda svetainė yra maps.app.goo.gl.
+

Parašyti atsiliepimą