Next Medica Group

Kontaktinė informacija

Next Medica Group
Raudondvario pl. 164A, Kaunas, 47173 Kauno m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-686) 57451
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Planas

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Next Medica Group telefono numeris?

Next Medica Group telefono numeris yra (8-686) 57451.
Q2

Kur yra Next Medica Group?

Next Medica Group adresas yra Raudondvario pl. 164A, Kaunas, 47173 Kauno m. sav., Lithuania, Kauno apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis Next Medica Group kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Next Medica Group telefono numeriu (8-686) 57451.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Raudondvario pl. 164A, Kaunas, 47173 Kauno m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 47173

Įmonės vietovėje 47173: 138
Gyventojų skaičius: 231

Kategorijos

Shopping:  22 %
Industry:  16 %
Professional Services:  14 %
Home Services:  10 %
Kita:  38 %

Vietovės Kodai

37:  51 %
6:  49 %
Kita:  0 %

Mikrorajonai

Vilijampolė:  100 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 47173 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą