NM Enterprise

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.

Kontaktinė informacija

NM Enterprise
DOMUS GALERIJA, P. Lukšio g. 32, Vilnius, 08222 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Istorinis telefonas: (8-656) 61199
Istorinės valandos: Rodyti
Tinklas: www.nme.lt
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Baldų parduotuvės.
pramonė
Pirkiniai »  Baldų parduotuvės
Dalyvauja:
Baldų parduotuvės
ISIC kodai
4759

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra NM Enterprise?

NM Enterprise adresas yra DOMUS GALERIJA, P. Lukšio g. 32, Vilnius, 08222 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis.
Q2

Kokiomis dienomis NM Enterprise atidarytas?

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
NM Enterprise yra atviras pr–pn 10:00–19:00; št 10:00–18:00; uždarytas sk .
Q3

Koks yra NM Enterprise žiniatinklio adresas (URL)?

NM Enterprise svetainė yra www.nme.lt.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

DOMUS GALERIJA, P. Lukšio g. 32, Vilnius, 08222 Vilniaus m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 08222

Įmonės vietovėje 08222: 72
Gyventojų skaičius: 340

Kategorijos

Shopping:  30 %
Industry:  18 %
Professional Services:  17 %
Home Services:  12 %
Kita:  25 %

Vietovės Kodai

6:  50 %
5:  47 %
Kita:  3 %

Mikrorajonai

Lazdynai:  3 %
Naujamiestis:  6 %
Šiaurės miestelis:  27 %
Šnipiškės:  3 %
Žirmūnai:  58 %
Žvėrynas:  3 %
Kita:  0 %
+

Vietovės Pašto Kodas 08222 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą