Latvija
Lietuva
Skonis ir kvapas
Kontaktinė informacija
Skonis ir kvapas
Mindaugo g. 25, Vilnius, 03214 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai:
(8-655) 77587
Valandos:
Rodyti
pirmadienis
10:00–21:00
antradienis
10:00–21:00
trečiadienis
10:00–21:00
ketvirtadienis
10:00–21:00
penktadienis
10:00–21:00
šeštadienis
10:00–21:00
sekmadienis
10:00–20:00
Tinklas:
www.skonis-kvapas.lt
Facebook profilis:
Apsilankymas
Google žemėlapiai:
Apsilankymas
LinkedIn profilis:
Apsilankymas
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Verslo aprašymas
pramonė
Maistas
Dalyvauja:
Kavinės, Cookie Shop, Chocolate Shop, Tea Store, Tobacco Shop
ISIC kodai
4721
,
4722
,
4723
,
5610
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Skonis ir kvapas telefono numeris?
Skonis ir kvapas telefono numeris yra
(8-655) 77587
.
Q2
Kur yra Skonis ir kvapas?
Skonis ir kvapas adresas yra
Mindaugo g. 25, Vilnius, 03214 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis
.
Q3
Kokiomis dienomis Skonis ir kvapas atidarytas?
Skonis ir kvapas yra atviras pr–št 10:00–21:00; sk 10:00–20:00 .
Q4
Ar yra pagrindinis Skonis ir kvapas kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Skonis ir kvapas telefono numeriu
(8-655) 77587
.
Q5
Koks yra Skonis ir kvapas žiniatinklio adresas (URL)?
Skonis ir kvapas svetainė yra
www.skonis-kvapas.lt
.
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Mindaugo g. 25, Vilnius, 03214 Vilniaus m. sav., Lithuania
DHL Service Point Locker (IKI Mindaugo LP Express)
Įmonė šiuo adresu
DPD paštomatas
Įmonė šiuo adresu
Gintarinė Vaistinė
Įmonė šiuo adresu
Iki - Mindaugo
Bakalėjos parduotuvės ir prekybos centrai
LP Express
Įmonė šiuo adresu
Lietuvos paštas
Įmonė šiuo adresu
Peržiūrėkite daugiau įmonių šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas 03214
Įmonės vietovėje 03214:
36
Gyventojų skaičius:
712
Kategorijos
Shopping:
34 %
Professional Services:
14 %
Industry:
12 %
Kita:
41 %
Vietovės Kodai
5:
53 %
6:
47 %
Kita:
0 %
Mikrorajonai
Naujamiestis:
79 %
Senamiestis:
12 %
Šeškinė:
4 %
Šiaurės miestelis:
4 %
Kita:
0 %
+
Vietovės Pašto Kodas 03214 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
55 %
Vyrų:
45 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą