Spalvotas lietus

Kontaktinė informacija

Spalvotas lietus
Kalvarijų g. 125, Vilnius, 08221 Vilniaus m. sav., Lithuania
Gauti maršrutą
Telefonai: (8-5) 230 8206
El. paštas: [email protected]
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Pirkiniai.
pramonė
Pirkiniai
Dalyvauja:
Mažmeninė prekyba, išskyrus variklinių transporto priemonių ir motociklų prekybą
ISIC kodai
47

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Spalvotas lietus telefono numeris?

Spalvotas lietus telefono numeris yra (8-5) 230 8206.
Q2

Kur yra Spalvotas lietus?

Spalvotas lietus adresas yra Kalvarijų g. 125, Vilnius, 08221 Vilniaus m. sav., Lithuania, Vilniaus apskritis.
Q3

Ar yra pagrindinis Spalvotas lietus kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Spalvotas lietus telefono numeriu (8-5) 230 8206.
Q4

Koks yra Spalvotas lietus žiniatinklio adresas (URL)?

Spalvotas lietus svetainė yra www.spalvotaslietus.biz.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Kalvarijų g. 125, Vilnius, 08221 Vilniaus m. sav., Lithuania
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas 08221

Įmonės vietovėje 08221: 371
Gyventojų skaičius: 3.872
08221 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  29 %
Professional Services:  18 %
Industry:  15 %
Kita:  37 %

Kaina

Nebrangus:  75 %
brangus:  25 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

5:  51 %
6:  49 %
Kita:  0 %

Mikrorajonai

Šiaurės miestelis:  26 %
Žirmūnai:  63 %
Kita:  11 %
+

Vietovės Pašto Kodas 08221 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  55 %
Vyrų:  45 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą