Aizdevumu Centrs

Kontaktinė informacija

Aizdevumu Centrs
Čiekurkalna 1. līnija 84, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1026, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1026
Gauti maršrutą
Telefonai: 25 999 075
Tinklas: www.ac.lv
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Aizdevumu Centrs veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Aizdevumu Centrs telefono numeris?

Aizdevumu Centrs telefono numeris yra 25 999 075.
Q2

Kur yra Aizdevumu Centrs?

Aizdevumu Centrs adresas yra Čiekurkalna 1. līnija 84, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1026, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Aizdevumu Centrs kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Aizdevumu Centrs telefono numeriu 25 999 075.
Q4

Koks yra Aizdevumu Centrs žiniatinklio adresas (URL)?

Aizdevumu Centrs svetainė yra www.ac.lv.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Čiekurkalna 1. līnija 84, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1026, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1026
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1026

Įmonės vietovėje LV-1026: 1.287
Gyventojų skaičius: 14.264
LV-1026 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  21 %
Industry:  20 %
Professional Services:  13 %
Automotive:  10 %
Kita:  35 %

Kaina

Nebrangus:  86 %
vidutinis:  14 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  56 %
2:  43 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Vidzemes priekšpilsēta:  79 %
Ziemeļu rajons:  5 %
Čiekurkalns:  13 %
Kita:  3 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1026 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą