Allant Industries

Kontaktinė informacija

Allant Industries
Kauguru iela 2a, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1046
Gauti maršrutą
Telefonai: 26 443 112
Tinklas: allant.lv
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Allant Industries veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Allant Industries telefono numeris?

Allant Industries telefono numeris yra 26 443 112.
Q2

Kur yra Allant Industries?

Allant Industries adresas yra Kauguru iela 2a, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis Allant Industries kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Allant Industries telefono numeriu 26 443 112.
Q4

Koks yra Allant Industries žiniatinklio adresas (URL)?

Allant Industries svetainė yra allant.lv.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Kauguru iela 2a, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1046, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1046
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1046

Įmonės vietovėje LV-1046: 870
Gyventojų skaičius: 20.087
LV-1046 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  34 %
Industry:  12 %
Professional Services:  11 %
Kita:  44 %

Kaina

Nebrangus:  56 %
vidutinis:  39 %
brangus:  6 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  66 %
2:  32 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Pleskodāle:  18 %
Zemgales priekšpilsēta:  65 %
Āgenskalns:  6 %
Kita:  11 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1046 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą