Ami Studio

3,6 ★★★ 10+ atsiliepimų
Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.

Kontaktinė informacija

Ami Studio
Bruņinieku iela 40, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1011, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1011
Gauti maršrutą
Istorinis telefonas: 26 444 630
Istorinės valandos: Rodyti
Google žemėlapiai: Apsilankymas
Kvadratinis: Apsilankymas
Įvertink
Pridėti Nuotrauką

Verslo aprašymas

Įmonės Ami Studio veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas. Ši įmonė dirba šioje pramonės šakoje: Grožio salonai.
pramonė
Grožio salonai ir Spa »  Grožio salonai
Dalyvauja:
Grožio salonai
ISIC kodai
9602

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kur yra Ami Studio?

Ami Studio adresas yra Bruņinieku iela 40, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1011, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q2

Kokiomis dienomis Ami Studio atidarytas?

Šis įrašas buvo pažymėtas kaip uždarytas.
Ami Studio yra atviras pr–pn 10:00–20:00; št 10:00–18:00; uždarytas sk .
Q3

Koks yra Ami Studio žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Ami Studio svetainės, bet Ami Studio galite rasti Foursquare.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Bruņinieku iela 40, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1011, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1011
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1011

Įmonės vietovėje LV-1011: 7.614
Gyventojų skaičius: 6.127
LV-1011 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  30 %
Professional Services:  16 %
Kita:  53 %

Kaina

vidutinis:  48 %
Nebrangus:  39 %
brangus:  11 %
Labai brangu:  2 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  61 %
2:  37 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Centra rajons:  59 %
Centrs:  16 %
Latgales priekšpilsēta:  22 %
Kita:  3 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1011 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą

Verslo atsiliepimai

★★★★★Nėra atsiliepimų apie VisiBiz3,6★★★daugiau nei 10 atsiliepimų kitur

0 Reviews

Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.