ArtBakery, konditoreja

Kontaktinė informacija

ArtBakery, konditoreja
Krišjāņa Barona iela 76, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1001
Gauti maršrutą
Telefonai: 22 305 284
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės ArtBakery, konditoreja veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra ArtBakery, konditoreja telefono numeris?

ArtBakery, konditoreja telefono numeris yra 22 305 284.
Q2

Kur yra ArtBakery, konditoreja?

ArtBakery, konditoreja adresas yra Krišjāņa Barona iela 76, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Ar yra pagrindinis ArtBakery, konditoreja kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su ArtBakery, konditoreja telefono numeriu 22 305 284.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Krišjāņa Barona iela 76, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1001
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1001

Įmonės vietovėje LV-1001: 1.100
Gyventojų skaičius: 5.831
LV-1001 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  29 %
Professional Services:  13 %
Kita:  58 %

Kaina

Nebrangus:  42 %
vidutinis:  40 %
brangus:  18 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  57 %
2:  42 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Centra rajons:  73 %
Centrs:  18 %
Kita:  9 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1001 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą