AZ parfums, veikals

Kontaktinė informacija

AZ parfums, veikals
Brīvības iela 37, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1010
Gauti maršrutą
Telefonai: 29 424 845
Telefonai: 67 289 830
Valandos: Rodyti
Tinklas: parfum.lv
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės AZ parfums, veikals veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
pramonė
Pirkiniai
Dalyvauja:
Perfume Store
ISIC kodai
4772

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra AZ parfums, veikals telefono numeris?

AZ parfums, veikals telefono numeris yra 29 424 845.
Q2

Kur yra AZ parfums, veikals?

AZ parfums, veikals adresas yra Brīvības iela 37, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q3

Kokiomis dienomis AZ parfums, veikals atidarytas?

AZ parfums, veikals yra atviras pr–pn 10:00–18:00; uždarytas št–sk .
Q4

Ar yra pagrindinis AZ parfums, veikals kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su AZ parfums, veikals telefono numeriu 29 424 845.
Q5

Koks yra AZ parfums, veikals žiniatinklio adresas (URL)?

AZ parfums, veikals svetainė yra parfum.lv.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Brīvības iela 37, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1010
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1010

Įmonės vietovėje LV-1010: 8.210
Gyventojų skaičius: 10.827
LV-1010 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Professional Services:  21 %
Shopping:  16 %
Kita:  63 %

Kaina

Nebrangus:  49 %
vidutinis:  36 %
brangus:  15 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  68 %
2:  30 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Centra rajons:  75 %
Centrs:  21 %
Kita:  5 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1010 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą