Big Bad Bagels
4,6 ★★★★★ daugiau nei 3000 atsiliepimų
Įmonės kontaktai
Aigars Krumins
Big Bad BagelsKontaktinė informacija
Big Bad BagelsBaznīcas iela 8, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1010
Gauti maršrutą | pirmadienis | |
| antradienis | |
| trečiadienis | |
| ketvirtadienis | |
| penktadienis | |
| šeštadienis | |
| sekmadienis | |
Verslo aprašymas
Įmonės Big Bad Bagels veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
pramonė
Maistas » Greito maisto restoranai
Dalyvauja:
Bagel Shop, Greito maisto restoranai
ISIC kodai
4721, 5610
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Big Bad Bagels telefono numeris?
Big Bad Bagels telefono numeris yra 24 556 585.Q2
Kur yra Big Bad Bagels?
Big Bad Bagels adresas yra Baznīcas iela 8, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.Q3
Kokiomis dienomis Big Bad Bagels atidarytas?
Big Bad Bagels yra atviras pr–sk 09:00–17:00 .Q4
Ar yra pagrindinis Big Bad Bagels kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Big Bad Bagels telefono numeriu 24 556 585.Q5
Ar yra kitų kontaktų, susijusių su Big Bad Bagels?
Turime 1 papildomą (-us) kontaktą (-us), skirtą (-us) Big Bad Bagels. Jie apima: Zane Urtāne.Q6
Koks yra Big Bad Bagels žiniatinklio adresas (URL)?
Big Bad Bagels svetainė yra
www.bigbadbagels.lv.
Q7
Ar Big Bad Bagels teikia belaidžio interneto („WiFi“) paslaugą?
Taip, Big Bad Bagels šioje vietoje turi „WiFi“.Q8
Ar Big Bad Bagels pristato?
Taip, Big Bad Bagels turi pristatymo galimybę. Dėl išsamios informacijos skambinkite numeriu 24 556 585. +Papildomos įmonės šiuo adresu
Baznīcas iela 8, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1010
+Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1010
Įmonės vietovėje LV-1010: 2.581
Gyventojų skaičius: 10.827
Kategorijos
Professional Services: 21 %
+Vietovės Pašto Kodas LV-1010 statistika ir demografija
+Verslo atsiliepimai
★★★★★Nėra atsiliepimų apie VisiBiz4,6★★★★★daugiau nei 3000 atsiliepimų kitur
0 Reviews
Būkite pirmas , parašęs atsiliepimą.