Latvija
Lietuva
Brokoli Sia
Kontaktinė informacija
Brokoli Sia
Audēju iela 16, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1050
Gauti maršrutą
Telefonai:
67 104 528
Redaguoti:
Redaguoti arba šalinti
📞
Skambinkite
☆
Įvertink
0
Patinka
Pridėti Nuotrauką
Verslo aprašymas
Įmonės Brokoli Sia veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.
Klausimai ir atsakymai
Q1
Koks yra Brokoli Sia telefono numeris?
Brokoli Sia telefono numeris yra
67 104 528
.
Q2
Kur yra Brokoli Sia?
Brokoli Sia adresas yra
Audēju iela 16, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia, Ryga, Rygos rajonas
.
Q3
Ar yra pagrindinis Brokoli Sia kontaktinis asmuo?
Galite susisiekti su Brokoli Sia telefono numeriu
67 104 528
.
+
Papildomos įmonės šiuo adresu
Audēju iela 16, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1050
Atslēgu Bateriju Serviss
Įmonė šiuo adresu
Bata, veikals, Elektius
Įmonė šiuo adresu
Bite Latvija SIA, salons
Įmonė šiuo adresu
Cafe' Xpress
Įmonė šiuo adresu
Disco, veikals, Gailitis G
Įmonė šiuo adresu
Gaume, veikals
Įmonė šiuo adresu
Peržiūrėkite daugiau įmonių šiuo adresu
+
Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1050
Įmonės vietovėje LV-1050:
12.430
Gyventojų skaičius:
18.113
Kategorijos
Shopping:
24 %
Restaurants:
13 %
Professional Services:
11 %
Kita:
52 %
Kaina
vidutinis:
44 %
Nebrangus:
42 %
brangus:
14 %
Labai brangu:
1 %
Kita:
0 %
Vietovės Kodai
67:
68 %
2:
31 %
Kita:
1 %
Mikrorajonai
Centra rajons:
59 %
Centrs:
8 %
Latgales priekšpilsēta:
15 %
Old Riga:
9 %
Kita:
8 %
+
Vietovės Pašto Kodas LV-1050 statistika ir demografija
Lytis
Moterų:
56 %
Vyrų:
44 %
Kita:
0 %
+
Verslo paieška
Kava
Pirkiniai
Bankai
Viešbučiai
Vaistinė
Taksi
Dujos
Automobilių
Grožio salonai ir Spa
Find nearby businesses
+
Parašyti atsiliepimą
★
★
★
★
★
Pateikite atsiliepimą