Cantine [RISEBA]

Kontaktinė informacija

Cantine [RISEBA]
Meža iela 3
Ryga, Rygos rajonas, 1048
Gauti maršrutą
Telefonai: 25 448 889
Valandos: Rodyti
Tinklas: www.cantine.lv
Kvadratinis: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Įmonės Cantine [RISEBA] veiklos vieta: Ryga, Rygos rajonas.

Klausimai ir atsakymai

Q1

Koks yra Cantine [RISEBA] telefono numeris?

Cantine [RISEBA] telefono numeris yra 25 448 889.
Q2

Kur yra Cantine [RISEBA]?

Cantine [RISEBA] adresas yra Meža iela 3, Ryga, Rygos rajonas, 1048.
Q3

Kokiomis dienomis Cantine [RISEBA] atidarytas?

Cantine [RISEBA] yra atviras pr–pn 08:00–20:00; št 08:30–16:00; uždarytas sk .
Q4

Ar yra pagrindinis Cantine [RISEBA] kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Cantine [RISEBA] telefono numeriu 25 448 889.
Q5

Koks yra Cantine [RISEBA] žiniatinklio adresas (URL)?

Cantine [RISEBA] svetainė yra www.cantine.lv.
Q6

Ar Cantine [RISEBA] teikia belaidžio interneto („WiFi“) paslaugą?

Taip, Cantine [RISEBA] šioje vietoje turi nemokamą „WiFi“.
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Meža iela 3 Ryga, Rygos rajonas, 1048
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1048

Įmonės vietovėje LV-1048: 2.336
Gyventojų skaičius: 15.454
LV-1048 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  19 %
Professional Services:  14 %
Industry:  10 %
Kita:  56 %

Kaina

Nebrangus:  68 %
vidutinis:  32 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  63 %
2:  36 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Kurzemes rajons:  23 %
Zemgales priekšpilsēta:  53 %
Āgenskalns:  11 %
Ķīpsala:  9 %
Kita:  4 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1048 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą