Coast, LTD

Kontaktinė informacija

Coast, LTD
Ventspils iela 50-k2, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia
Ryga, Rygos rajonas, 1002
Gauti maršrutą
Telefonai: 27 307 223
Valandos: Rodyti
Facebook profilis: Apsilankymas
Google žemėlapiai: Apsilankymas

Verslo aprašymas

Coast, LTD vieta yra Ryga, Rygos rajonas, ji buvo įsteigta 2015-10-29.
Įkurtas: 2015-10-29
pramonė
Automobilių
Dalyvauja:
Auto Parts Store
ISIC kodai
4530

Klausimai ir atsakymai

Q1

Kiek laiko Coast, LTD veikia?

Coast, LTD veikia maždaug 11 metai.
Q2

Koks yra Coast, LTD telefono numeris?

Coast, LTD telefono numeris yra 27 307 223.
Q3

Kur yra Coast, LTD?

Coast, LTD adresas yra Ventspils iela 50-k2, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia, Ryga, Rygos rajonas.
Q4

Kokiomis dienomis Coast, LTD atidarytas?

Coast, LTD yra atviras pr–pn 09:00–17:00; uždarytas št–sk .
Q5

Ar yra pagrindinis Coast, LTD kontaktinis asmuo?

Galite susisiekti su Coast, LTD telefono numeriu 27 307 223.
Q6

Koks yra Coast, LTD žiniatinklio adresas (URL)?

Nėra nurodytos Coast, LTD svetainės, bet Coast, LTD galite rasti "Facebook".
Q7

Ar Coast, LTD pristato?

Taip, Coast, LTD turi pristatymo galimybę. Dėl išsamios informacijos skambinkite numeriu 27 307 223.
+

Istorinė informacija

Senos verslo svetainės ir el. laiškai, kurių nebėra, tik informaciniais tikslais.
coastcars.lv[email protected]
+

Papildomos įmonės šiuo adresu

Ventspils iela 50-k2, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002, Latvia Ryga, Rygos rajonas, 1002
+

Įmonės vietovėje Pašto Kodas LV-1002

Įmonės vietovėje LV-1002: 650
Gyventojų skaičius: 14.137
LV-1002 Verslo tankumo žemėlapis

Kategorijos

Shopping:  20 %
Professional Services:  13 %
Industry:  12 %
Kita:  55 %

Kaina

Nebrangus:  65 %
vidutinis:  27 %
brangus:  4 %
Labai brangu:  4 %
Kita:  0 %

Vietovės Kodai

67:  65 %
2:  34 %
Kita:  1 %

Mikrorajonai

Zemgales priekšpilsēta:  76 %
Āgenskalns:  16 %
Kita:  8 %
+

Vietovės Pašto Kodas LV-1002 statistika ir demografija

Lytis

Moterų:  56 %
Vyrų:  44 %
Kita:  0 %
+

Parašyti atsiliepimą